MENU

Bahagian Kejuruteraan Bangunan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Anuar B. Mohamad Ali Penolong Jurutera 2 06-6851168 anuar@mdr.gov.my
Bahagian OSC One Stop Centre
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn Haibenarisal Binti Bajuri Peg. Perancang Bandar dan Desa 06-6851101 haibenarisal@townplan.gov.my
Bahagian Pengurusan Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pn Suhaila Bt Mat Nor Pen. Peg. Tadbir 06-6851105 suhaila@mdr.gov.my
Bahagian Pengurusan Teknologi Maklumat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Mohd Khalid bin Ahmad Nahar Pen. Peg. Teknologi Maklumat 06 - 6851124 khalid@mdr.gov.my
Jabatan Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Amino Agos Bin Suyub Yang Dipertua 06-6851144 mdr@mdr.gov.my
Wan Mohd Faizal B. Wan Alias Pen. Peg. Penilaian 06-6851132 wmfaizal@mdr.gov.my
En Muhammad Najib Bin Nor Mohamed Pen. Peg. Kesihatan Persekitaran 06-6851271 najib@mdr.gov.my
Bahagian Perbendaharaan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Azlina Bt. Mohamed Pen. Akauntan 06-6851137 azlina@mdr.gov.my
Pn Azlina Binti Mohamed Penolong Akauntan 06-6851137 azlina@mdr.gov.my
Bahagian Penilaian dan Pengurusan Harta
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Wan Mohd Faizal B Wan Alias Pen. Peg. Penilaian 06-6851132 wmfaizal@mdr.gov.my